CS | EN
Login

 

 

The seasson is over and we have achieved some good results.

good seasson behind us

The seasson 2012 after 3 races

I´m not a very good news writer..:-)

Racing academy

Jak to funguje: Jde o intenzivní trénink techniky jízdy během celého dne. Teorie se probírá vždy před samotnou jízdou. Jízd je většinou 6, během nich jste natáčeni kamerou z motocyklu, získané záběry pak rozebíráme mezi jízdami. Pro co nejlepší trénink je maximální počet žáků na den tři. Optimální jsou ale dva žáci na den. Jeden žák má samozřejmě plnou pozornost, ale také to má finančně náročnější.

Ceník:
skupina 3 pilotů: 4500,- Kč / jezdec
skupina 2 pilotů: 6000,-Kč/ jezdec
samotný žák: 12000,-Kč/ jezdec

Osobní trénink je dlouhodobou záležitostí. Jsem rád, když s někým můžu spolupracovat dlouhodobě. Mým, stejně jako Vaším cílem je dosáhnout co nejlepších výsledků. Moje zkušenosti ze všech objemových tříd můžou pomoct mladému jezdci rychleji výkonnostně růst.

Reference - V roce 2010 jsem spolupracoval s několika jezdci na zlepšení jejich schopností. Byli to například David Ouředníček, Martin Trachta, Jan Nimerfol, Miroslav Kaňkovský..

Termíny fillaracing academy – V první řadě upřednostňuji termíny agentury IVRacing. Kalendář jejich akcí je ZDE. Dále akce agentury Bike-Promotion, seznam jejich akcí je k nahlédnutí ZDE. Jestli se Vám nehodí žádný termín, zkuste navrhnout trať a datum a pokusím se zjistit možnosti.

Možnost půjčení motocyklu – na všech akcích je možné po předešlé domluvě zapůjčit motocykl. Můžete tedy přijet jen s vybavením pro jezdce a užít si skvělou jízdu na závodním okruhu.

Michal Filla - Michal Filla prošel za svou závodní kariéru všemi dostupnými objemovými třídami. Ve všech třídách se mu dařilo vítězit a sbírat důležité zkušenosti. Na svém kontě má v této chvíli půltucet titulů Mistra ČR. Stal se také Vicemistrem Evropy pro třídu GP250 v roce 2006. Rok na to se mu podařilo dobít 3. místo v Mistrovství Evropy Supersportů. Na svém kontě má také několik startů na tzv. divokou kartu v seriálech Mistrovství Světa GP250 a World Supersport.

Úrovně tréninku:
Začátečník: Do úrovně začátečník spadají jezdci, kteří na okruhu začínají a nemají zkušenosti se závodní nebo svižnou jízdou po okruhu. Pokud se opravdu chcete naučit jezdit rychle a bezpečně po závodní dráze, je lepší neučit se od začátku zlozvyky a nechat si poradit. Většinou to ušetří hodně pádů a ve výsledku i peněz.
Pokročilý: Jezdci, kteří už nějaký ten pátek jezdí a chtějí zlepšit své schopnosti, jezdit bezpečněji a něco se dozvědět o technice jízdy.
Rychlíci: Tento trénink je většinou zaměřený spíše na konkrétní trať, dolaďování menších detailů a zlepšování časů na kolo.